valentinipäev sõbrapäev poster õunstruudel koda kohvik restoran erimenüü

Sõbrapäev Kodas 14.02.24

Sõbrapäev Koda Kohvikus veeta on hea plaan nii paarikestele kui ka sõpradele, kes ammu igatsesid põhjust kokku saamiseks. 
 Valentinipäeva eripakkumine:
🤍 Hoisin tiigerkrevetiliblikad käsitöö majo ja rohelise sibula juliennega 15,5€
🤍 Guinness õlles hautatud vutt pastinaagikreemi ja glasuuritud porganditega 21,5€
🤍 Magusavaliku saab teha vitriinist ja desserdimenüüst
🤍 Kylie Minogue Prosecco Rosé 15cl 7€ / 75cl 35€

Toidunautleja restoranide nädal foodlover koda kohvik

ToiduNautleja restoranide nädal 16.02 - 25.02.24

ToiduNautleja Restoranide Nädal on suurepärane võimalus avastada Eesti restoranide maitseelamusi taskukohase hinnaga. 10 päeva jooksul avavad erinevad restoranid oma uksed kõigile gurmaanidele, pakkudes eksklusiivset võimalust nautida maitsvaid roogasid ja  kulinaarseid elamusi.  

Restoran Koda Kohvik osaleb sel aastal esimest korda ToiduNautlejal ja ootame suurt osavõttu ning unistame nii pisiksena saada top restoranide hulka! Tule Sinagi !

koda Kohvik comedy estonia openmic stand-up etendus 29 veebruar

OpenMic Comedy Estonia stand-up Koda Kohvikus
29.veebruar kell 20:00

Tule kuula nalju restoranis Koda Kohvik, mis on pea 300 aastat vana sepikoda ja mille seintest õhkub müstilisust ja kodusoojust. Open Mic on show, kus nii uued kui ka kogenenumad koomikud saavad proovida oma uut materjali mõnusas ja pingevabas keskkonnas. Sissepääs on tasuta, aga show lõpus on koomikutel siiski ringlemas ämber, kuhu saate poetada sularaha, et aidata neil tegutseda ning üritusi jätkata.

Etenduse saalis kahjuks õhtustama ei mahu, sest ruum on väike, aga eelmised korrad on näidanud, et tulla võiks tunnike poolteist varem, kui soov ka õhtust süüa. Esinemise ajal teenindust ei toimu. varem õhtustama tulnud külalistel on ka võimalik omale paremad istumiskohad etenduse saali kinni panna.